Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Nové dřevěné lucerničky DŘEVĚNKY z naší dílny
Nové dřevěné lucerničky DŘEVĚNKY z naší dílny
03.04.2023
Milí přátelé, je to tady!
 
Přicházíme s dlouho avizovaným představením nových světýlek. Několik let nám ležel v šuplíku nápad na výrobu dřevěné varianty lucerniček, které by potěšily milovníky přírodních obnovitelných materiálů. V roce 2019 jsme vyrobili první prototyp. Z důvodu náročnosti výroby těchto dřevěných lucerniček jsme tento projekt odložili, abychom se mohli naplno věnovat rozvoji výroby kovových lucerniček - SVĚTLUŠEK, o které je velký zájem a poptávka převyšovala nabídku. Nicméně nyní se nám podařilo vyřešit všechny detaily nelehké výroby dřevěných lucerniček, které Vám tak s radostí můžeme představit. 10 ks dřevěných lucerniček v jedné sadě, které jsme pojmenovali DŘEVĚNKY a které se zrodily v naší skromné dílně v Turnově – srdci Českého ráje. A protože fantazii se meze nekladou, vytvořili jsme pro Vás hned 6 různých variant designů. Každý z designů jsme pojmenovali podle toho, co nám připomíná a nebo podle čeho jsme se inspirovali při návrhu.
První design vychází z našich kovových lucerniček a dostal jméno BLUDIČKA. Jména 4 designů dřevěnek jsme vybrali podle hvězd (POLÁRKA, VEČERNICE, PROXIMA, JITŘENKA), které září na noční obloze zrovna tak, jako budou zářit DŘEVĚNKY na vašem stromečku. Poslední design dostal jméno ROUTA, což je historický diamantový brus s kosočtvercovými fazetami.
Dřevěnky mají stejnou elektrifikaci jako naše kovové lucerničky a přebírají od nich veškeré výhody jako je snadná manipulace, bezpečnost a opravitelnost. I zde platí, že pokud jedna dřevěnka přestane svítit, nebude třeba při výměně LED čipu hledat, která se pokazila a tedy otevírat všechny dřevěnky, protože ostatní budou dále funkční. Elektroinstalace je na bezpečných 12V a to v celém okruhu světelného řetězu, tedy provoz je zcela bezpečný.
Světelný řetěz má jako u kovových lucerniček 10 dřevěných lucerniček a je možné řetěz prodloužit o další 2 sady. Na jeden napájecí adaptér je tedy možné připojit celkově až 3 sady DŘEVĚNEK či lucerniček - SVĚTLUŠEK. Případně kombinace, protože jak říkáme, fantazii se meze nekladou 🙂
A z čeho že to vlastně ty dřevěnky vyrábíme? K výrobě používáme kvalitní italskou překližku. A protože nás práce se dřevem nadchla, napadlo nás, že vytvoříme dřevenou etui pro uložení dřevěnek. Etue dodá celé sadě luxusnější vzhled a bude jistě i krásným dárkem pro Vaše přátele.
 
A pokračujem dále, protože to stále není zdaleka všechno:)
Můžete si u nás objednat i samostatné pláště dřevěnek a změnit si design řetězu podle vlastního uvážení například tak, aby se hodil pro vaší dekoraci, která nemusí být jen vánoční, ale i celoroční.
Náhradní plášťe najdou své využití i v situacích, kdy dojde k poškození nebo ztrátě původního. Tyto pláště naleznete na našem e-shopu v sekci náhradní díly.
 
 
Připravili jsme pro Vás i samostatné dřevěné lucerničky, které mohou být pěknou samostatnou dekorací nebo doplňkem do vánočních dekorací, například do adventních věnců, aranžmá atp. A nebo jí můžete dát do ruky vánočním postavičkám skřítkům, andílkům, trpaslíkům apod. Tyto dřevěné lucerničky naleznete na našem e-shopu v sekci doplňky a dekorace -> dřevěné dekorace.
 
 
Prozatím jako poslední dřevěnou dekoraci jsme pro Vás připravili “velkou” dřevěnou lucernu. Lucerna je navržena pro použítí s LED elektrickou čajovou svíčkou, která jí dodá ten pravý kouzelný vzhled. Tyto lucerny můžete použít do vánočních dekorací a nebo jí jen postavit na poličku, skříňku či zavěsit na okno. Lucerny je možné používat třeba i v průběhu roku do slavnostních aranžmá, nebo jen tak pro romantickou atomosféru.
 
 
Dodání zboží mimo ČR momentálně není možné. Objednávky v SR budou možné u našeho partnera cca do 2 měsíců - www.casaromantica.sk
O možnosti objednání v SR Vás budeme informovat na našem Facebooku.
Věříme, že se Vám budou naše dřevěné ozdoby líbit a najdou u Vás stejné zalíbení jako kovové lucerničky- SVĚTLUŠKY.
 
Všechny dekory DŘEVĚNEK si můžete prohlédnout, nebo již nyní objednávat na našem e-shopu www.vanocnilucernicky.cz, pokud dojde k jejich vyprodání, postupně budeme vyrábět další.

Do Vánoc zbývá

  • dnů
  • hodin
  • minut
  • sekund
© Copyright 2017 – 2023 DAMAPEK, s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz