Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
15.10.2020
Zkrácení úložní doby zásilek zasilkovna.cz
Informace pro zákazníky! Poskytovatel přepravní služby Zasilkovna.cz nás právě informoval o důležité  informaci. Od 1. 11. 2020 se zkracuje úložní d... číst celé
14.06.2020
! Upozorňujeme na podvodnnou web stránku !
    !!!!!! Upozorňujeme, že lucerničky se objevily k prodeji na zahraniční podvodné stránce !!! www.sleva.factoryclearance2020.com S touto strán... číst celé
03.06.2020
Expedice jaro 2020 ČR
Dobrý den, rádi bychom Vás informovali o zahájení expedice objednávek z e-shopu www.vanocnilucernicky.cz.  Postupně vyřizujeme objednávky, které jsm... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
22.11.2020
Jak si letos ozdobíte vánoční stromeček?
Jak vlastně vnikla historie stromečků? číst celé
13.11.2020
Napsali o nás - www.lifee.cz tip na dekorace
Vánoce se blíží, vyzdobte si byt a dodejte mu sváteční atmosféru číst celé
27.10.2020
Napsali o nás - www.lifee.cz
Lucerničky na www.lifee.cz číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba

Všechny balíky odesíláme přes službu Zásilkovna.cz

Zásilkovna následně rozdělí balíky podle toho, jaký druh dopravy si vyberete a předá konkrétnímu přepravci.

Expedici zásilek si připravujeme několik dní předem, a proto obdržíte na svůj e-mail informaci o zásilce ihned jak vygenerujeme štítek pro Vaší zásilku, kterou budeme expedovat v následujících dnech.

Kupující má právo svou závaznou objednávku storovat ještě před expedicí zásilky. V případě, že kupující před odeslnáním závazné objednávky prodávajícím a předáním zásilky přepravci neprovede storno objednávky, prodávající má nárok od kupujícího požadovat úhradu  expedičních nákladů a nákladů na vrácení zásilky zpět.

 


ČR:  Cena: 80,- Kč vč. DPH

Dobírka: 20,- Kč vč. DPH


Pro objednání budete vyzvání k výběru místa, kam si přejete zásilku doručit. Osobně si vyzvednete zboží dle vámi zvoleného výdejového místa. Zásilkovna je již téměř v každém městě.  Jakmile Zásilkovna od nás obdrží zboží k přepravě, okamžitě vám pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli dle instrukcí v SMS vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat. Pro výdej zásilky není třeba jakýkoliv průkaz totožnosti, ale pouze jen heslo obdržené SMS.  Kontakt: tel: +420 216 216 516 - v pracovní dny 8:00 - 18:00, www.zasilkovna.cz


ČR:  Cena: 155,- Kč vč. DPH

Dobírka: 55,- Kč vč. DPH

 

Službu Balík do ruky poskytuje Česká pošta, která o pohybu zásilky informuje na e-mail a SMS. Zásilka je doručována na jakoukoliv adresu v ČR. Ve všední dny se doručuje mezi 8:00-16:00 hodinou. V lokalitách krajských měst doručuje pošta v časových pásmech 8-14 hod a 13-19 hod. Pokud vás nezastihnou na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík je uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce. Úložní doba je 7 dní, lze však prodloužit na 14 dní.

DOPORUČUJEME PRO EXPEDICI POUŽÍVEJTE DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU, PŘEDEJDETE  TÍM KOMPLIKACI S DORUČENÍM PŘED VÁNOCI!!!*** ČP prosíme používejte pouze v místech, kde není zasilkovna.cz

 

Dodání zboží mimo ČR momentálně není možné, proto tyto objednávky nemohou být vyřízeny. Zákazníci mimo ČR si mohou nechat zaslat zásilku k někomu do ČR a ten jim balíček zašle, nebo si mohou nechat zaslat zásilku na nějakou pobočku zásilkovna.cz na České hranici. Nyní pracujeme na legislativních věcech s obchodním partnerem ze Slovenska na tom, aby od 06/2020 byly lucerničky k objednání přímo na Slovensku.

 

Formy plateb, které přijímáme:

Viz citace obchodních podmínek.

4. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

4.1.      Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • na dobírku,
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 201705090/5500, vedený u peněžního ústavu Raiffeisenbank a.s. (dále jen „účet prodávajícího“). Platby převodem jsou určeny jen pro objednávky převyšující částku 5.000,-- Kč. Tyto objednávky je možné expedovat/odeslat pouze s platbu na fakturu předem. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat platbu převodem po zákazníkovi, který minulosti uskutečnil objednávku, ale nevyzvedl si jí, nebo jí neuhradil.  Platba předem se hradí na účet prodávajícího až na základě výzvy, nebo faktury od prodávajícího. Platby uhrazené bez platbních údajů zejména variabilního symbolu přiděleného prodávajícím se takovéto platby považují za neidentifikovatelné a budou vráceny zpět. Platby převodem akceptujeme pouze v CZK a to jen v rámci tuzemských bank. Na zahraniční platby nejsem zatím připraveni. *

4.2.     Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží. V případě nepřevzetí zásilky kupujícím (mimo případy, kdy je zásilka při přepravě poškozena), má prodávající nárok na náhradu expedičních nákladů od kupujícího.

 

Expediční služby              Cena
Expediční služby + Česká pošta - Balík do ruky           155 Kč
Dobírka Česká pošta             55 Kč
Expediční služby + Zásilkovna CZ             80 Kč
Dobírka Zásilkovna CZ             20 Kč
Platba předem na účet (cena za expedici Českou poštou nebo Zásilkovnou je účtována vždy) *zdarma

 

*Změna od 10.11.2019. objednávky přes zásilkovna.cz a Česká pošta s hodnotou do 4999,-- Kč jsou nyní pouze na dobírku. Zásilky s hodnotou přes 5000,-- Kč jsou s úhradnou předem na fakturu.

 

4.3.      Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu předem dříve jak týden před samotnou expedicí. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 4.6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

4.4.      V případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do pěti kalendářních dnů od vystavení faktury na zboží.

4.5.     V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

4.6.      Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 3.6), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

4.7.       Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4.8.      Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající   je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího, nebo přiloží do přepravního obalu zasílané objednávky.