Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.04.2023
Nové dřevěné lucerničky DŘEVĚNKY z naší dílny
Milí přátelé, je to tady!   Přicházíme s dlouho avizovaným představením nových světýlek. Několik let nám ležel v šuplíku nápad na výrobu d... číst celé
02.01.2023
Soutěž o lucerničky
Pravidla spotřebitelské soutěže www.vanocnilucernicky.cz pravidla soutěže naleznete zde: www.vanocnilucernicky.cz/soutez-2022 číst celé
14.12.2022
Doručení do Štědrého dne
Doručení do Štědrého dne U objednávek které nám dojdou do 19.12.2022 do 23:59 a u objednávek, které budou zaplaceny převodem do 19.12.2022 do 23:59 g... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba

Všechny balíky odesíláme přes službu Zásilkovna.cz

 

Zásilkovna následně rozdělí balíky podle toho, jaký druh dopravy si vyberete a předá konkrétnímu přepravci, nebo v doručí v rámci své pobočkové sítě výdejen.  V případě doručení na adresu zvolí zasilkovna.cz aktuálně nejrychlejšího dopravce dle volných kapacit. Od 1.7.2021 jsou zásilky na adresu doručeny na Vámi zvolenou adresu pomocí kurýra přímo od společnosti Zasilkovna od 1.7.2021.

Od 01.02.2021 zásilky nejsou zasílány přes poskytovatele Česká pošta vzhledem k ukončení spolupráce zásilkovny s tímto přepravcem.

 

Expedici zásilek si připravujeme několik dní předem, a proto obdržíte na svůj e-mail informaci o zásilce ihned jak vygenerujeme štítek pro Vaší zásilku, kterou budeme expedovat v následujících několika dnech.

Kupující má právo svou závaznou objednávku storovat ještě před expedicí zásilky tedy před předáním dopravci a načtením do systému sledování zásilek. V případě, že kupující před odeslnáním závazné objednávky prodávajícím a předáním zásilky přepravci neprovede storno objednávky a to pouze odpovědním e-mailem na Vaší objednávku (rozhodující je datum a čas přijetí e-mailu, který je porovnávám s datem a časem načtení do systému sledování balíku), prodávající má nárok od kupujícího požadovat úhradu  expedičních nákladů a nákladů na vrácení zásilky zpět. Storno objednávky potvrzujeme do 24 h e-mailem.

 

Dodání na výdejní místo Zásilkovna v ČR


ČR:  Cena: 90,- Kč vč. DPH

Dobírka: 30,- Kč vč. DPH


Pro objednání budete vyzvání k výběru místa, kam si přejete zásilku doručit. Osobně si vyzvednete zboží dle vámi zvoleného výdejového místa. Zásilkovna je již téměř v každém městě.  Jakmile Zásilkovna od nás obdrží zboží k přepravě, okamžitě vám pošle email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli dle instrukcí v SMS vyzvednout nebo pro ni třeba někoho poslat. Pro výdej zásilky není třeba jakýkoliv průkaz totožnosti, ale pouze jen heslo obdržené SMS.  Kontakt: tel: +420 216 216 516 - v pracovní dny 8:00 - 18:00, www.zasilkovna.cz

 

Dodání na adresu kurýrem v ČR

 

ČR:  Cena: 155,- Kč vč. DPH

Dobírka: 30,- Kč vč. DPH

 

Zásilky jsou doručeny na Vámi zvolenou adresu pomocí kurýra přímo od společnosti Zasilkovna od 1.7.2021.

Zásilky před tímto datem jsou doručeny pomocí kurýra, který bude v danou chvíli k dispozici. Jde o doručení na adresu v prostřednictvím volných kapacit dopravce. V České republice doručuje DPD nebo jiní dopravci kurýrních služeb, které má zásilkovna nasmlouvána. O dopravci budete před doručením informováni pomocí e-mailu a SMS

DOPORUČUJEME PRO EXPEDICI POUŽÍVEJTE DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU NA VÝDEJNÍ MÍSTO, PŘEDEJDETE  TÍM KOMPLIKACI S DORUČENÍM PŘED VÁNOCI!!! Dopravci mohou být před Vánoci vytíženi a mohou zásilky nechat na kterémkoliv výdejním místě zásilkovny, nebo jejich výdejním místě. Náš e-shop nenese jakoukoliv odpovědnost za přepravce, který může zásilku nechat na výdejním místě a balíček nedoručí na adresu z důvodu plných kapacit přepravy.

Doručení na adresu používejte pouze v místech, kde není zasilkovna.cz

PLATBY NA DOBÍRKU JSOU MOŽNÉ JEN V HOTOVOSTI. PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME!!!!

Dodání zboží z našeho e-shopu mimo ČR není možné, proto tyto objednávky nemohou být vyřízeny. Zákazníci mimo ČR si mohou nechat zaslat zásilku k někomu do ČR a ten jim balíček zašle, nebo si mohou nechat zaslat zásilku na nějakou pobočku zásilkovna.cz na České hranici.

 

Objednávky pro SR

Pro objednávky do SR navštivte e-shop našeho pochodního partnera  www.casaromantica.sk 

Bohužel pokud uděláte objednávku na našem e-shopu pro doručení v SR nebudeme moci objednávku zpracovat a bude stornována. Kontaktní údaje budou předány našemu obchodnímu partnerovi ze SR.

 

Formy plateb, které přijímáme:

Viz citace obchodních podmínek.

4. CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

4.1.      Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • na dobírku, (platba pouze hotově, platby kartou máme zakázané z důvodu vysokých poplatků)
  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 201705090/5500, vedený u peněžního ústavu Raiffeisenbank a.s. (dále jen „účet prodávajícího“). Platby převodem jsou určeny jen pro objednávky převyšující částku 5.000,-- Kč. Tyto objednávky je možné expedovat/odeslat pouze s platbu na fakturu předem. Prodávající si vyhrazuje právo požadovat platbu převodem po zákazníkovi, který minulosti uskutečnil objednávku, ale nevyzvedl si jí, nebo jí neuhradil.  Platba předem se hradí na účet prodávajícího až na základě výzvy, nebo faktury od prodávajícího. Platby uhrazené bez platbních údajů zejména variabilního symbolu přiděleného prodávajícím se takovéto platby považují za neidentifikovatelné a budou vráceny zpět. Platby převodem akceptujeme pouze v CZK a to jen v rámci tuzemských bank. Na zahraniční platby nejsem zatím připraveni. *

4.2.     Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží. V případě nepřevzetí zásilky kupujícím (mimo případy, kdy je zásilka při přepravě poškozena), má prodávající nárok na náhradu expedičních nákladů od kupujícího.

 

Expediční služby              Cena
Expediční služby + Dodání na adresu kurýrem v ČR
           155 Kč
Dobírka kurýrem v ČR, platba pouze hotově bez možnosti platby kartou
            30 Kč
Expediční služby + Zásilkovna CZ             90 Kč
Dobírka Zásilkovna CZ, platba pouze hotově bez možnosti platby kartou
             30 Kč
Platba předem na účet (cena za expedici kurýrem nebo Zásilkovnou je účtována vždy) *zdarma

 

DOPORUČUJEME PRO EXPEDICI POUŽÍVEJTE DORUČENÍ ZÁSILKOVNOU, PŘEDEJDETE  TÍM KOMPLIKACI S DORUČENÍM PŘED VÁNOCI!!! Dopravci mohou být před Vánoci vytíženi a mohou zásilky nechat na kterémkoliv výdejním místě zásilkovny, nebo jejich výdejním místě. Náš e-shop nenese jakoukoliv odpovědnost za přepravce, který může zásilku nechat na výdejním místě a balíček nedoručí na adresu z důvodu plných kapacit přepravy.

Doručení na adresu používejte pouze v místech, kde není zasilkovna.cz

 

4.3.      Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu předem dříve jak týden před samotnou expedicí. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 4.6 obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

4.4.      V případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do pěti kalendářních dnů od vystavení faktury na zboží.

4.5.     V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

4.6.      Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 3.6), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

4.7.       Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

4.8.      Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající   je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího, nebo přiloží do přepravního obalu zasílané objednávky.

 

Výše uvedené ceny platí pro objednávky od 01.05.2022

 

 

 

Do Vánoc zbývá

  • dnů
  • hodin
  • minut
  • sekund
© Copyright 2017 – 2023 DAMAPEK, s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz