Vážení a milí přátelé lucerniček,
jsme neuvěřitelně poctěni zájmem, který se po reportáži na ČT1 v pořadu Toulavá kamera dne 29.11.2020 u Vás všech projevil, ať už v podpoře telefonické, na sociálních sítích nebo v samotných objednávkách. TĚCH BYLO TAK MIMOŘÁDNÉ MNOŽSTVÍ, ŽE BYLY LUCERNIČKY PRO VÁNOCE 2020 VYPRODÁNY. Všechny přijaté objednávky jsou platné a budou expedovány před Vánoci 2020.

Budeme doufat, že Váš zájem bude trvat i nadále a že Vám budeme moci lucerničkami udělat radost co nejdříve. E-shop spustíme pro předobjednávky během ledna 2021. Lucerničky pak budeme zasílat průběžně během roku jakmile je postupně vyrobíme.

Na všechny Vaše dotazy budeme postupně reagovat, ale kvůli náporu a zájmu potřebujeme čas na vyřízení všech obdržených objednávek. Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021 přejí bratři Peklákovi a celý tým vánočních lucerniček.

Logo
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
02.12.2020
LUCERNIČKY PRO VÁNOCE 2020 VYPRODÁNY !!! - TERMÍN EXPEDICE 2020
Vážení a milí přátelé lucerniček, jsme neuvěřitelně poctěni zájmem, který se po reportáži na ČT1 v pořadu Toulavá kamera dne 29.11.2020 u Vás všech... číst celé
29.11.2020
Technický výpadek e-shopu a chybná cena lucerniček opravena
Vážení návštěvníci, velice Vám děkujeme za krásné ohlasy a slova podpory. Moc nás těší, že má naše práce tak obrovský ohlas. Po reportáži na ČT v Tou... číst celé
28.11.2020
Expedice objednávek pro Vánoce 2020
POZOR po TV reportáži vysílané 29.11.2020 se doba expedice může prodloužit na 1-14 dnů z důvodnu enormího počtu objednávek. (standardní doba expedice ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Napsali o nás - www.lifee.cz tip na dekorace
13.11.2020

Napsali o nás - www.lifee.cz tip na dekorace

Oslovil nás web magazím www.lifee.cz s nabídkou rozhovoru o výrobě lucerniček. Neváhali jsme ani minutu a pustili jsme se do toho. Protože měl článek velký úspěch magazín nás zařadil do dalšího článku :-) Zde se můžete podívat na celý článek www.lifee.cz  a nebo níže přepis článku.

 

Vánoce se blíží, vyzdobte si byt a dodejte mu sváteční atmosféru

Vánoční svátky se blíží a vše se začíná zahalovat do sváteční atmosféry. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Venku po setmění blikají světýlka a stromečky jako každý rok, koronaviru navzdory. Nebuďte pozadu a vyzdobte svůj domov vánoční tématikou, ať se také vy dostatečně naladíte na nadcházející advent. Poradíme vám, čím si domů přinesete to pravé kouzlo Vánoc!

 

Za chvíli je tu advent, tudíž je ten správný čas začít myslet na letošní vánoční výzdobu. A vzhledem k tomu, že díky nepříjemné situaci, která v Česku panuje, a nejspíš ještě chvíli panovat bude, strávíme letošní svátky převážně doma, jsou stylové zimní dekorace naprostou nutností. Koukněte na naše tipy, jak si vkusně oživit byt a navodit tu pravou vánoční atmosféru!

 

Pohádka o lucerničkách


Čarovný čas Vánoc, kouzla, nostalgie, vzpomínky na dětství a poezii,  která se během let možná někam ztratila. Přinejmenším jeden z tradičních symbolů byl dlouhá léta pryč. Lucerničky na vánočním stromku! Naštěstí se ale vrátily a my si tak můžeme tuto stylovou dekoraci opět pořídit.

A jak to celé vlastně  začalo? Bratři Dalibor a Martin jednou jako kluci o prázdninách na statku u tety objevili při hře na půdě mezi nejrůznějším harampádím poklad. Potrhaný kabel se zbytky vánočních nefunkčních lucerniček, které se v Československu začaly vyrábět už v roce 1970. Bratři je v průběhu let zkoušeli zprovoznit, ale nedařilo se jim. Na pár let na ně dokonce zapomněli, ale ne napořád. S nápadem pustit se do výroby legendárních vánočních lucerniček přišel starší Dalibor už v roce 2013. Začalo pátrání a dohledávání prvních nákresů pro výrobu raznic a elektroinstalace. To nějakou dobu trvalo, ale začátkem roku 2015 si pořídili první ruční lis a zkoušeli první ražbu. Od roku 2017 už jsou lucerničky na trhu. Kouzlo tehdejších lucerniček vylepšili bratři novými  technologiemi a možností propojení více sad, pokud máte velký stromek.

Radost pro malé i velké je tedy opět  na světě a může rozzářit i vaše Vánoce tak jako před lety! Legendární  české vánoční osvětlení firmy DAMAPEK, s.r.o. můžete objednat v Čechách  na  www.vanocnilucernicky.cz  a na Slovensku na www.vianocnelucernicky.sk.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli