Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
03.04.2023
Nové dřevěné lucerničky DŘEVĚNKY z naší dílny
Milí přátelé, je to tady!   Přicházíme s dlouho avizovaným představením nových světýlek. Několik let nám ležel v šuplíku nápad na výrobu d... číst celé
02.01.2023
Soutěž o lucerničky
Pravidla spotřebitelské soutěže www.vanocnilucernicky.cz pravidla soutěže naleznete zde: www.vanocnilucernicky.cz/soutez-2022 číst celé
14.12.2022
Doručení do Štědrého dne
Doručení do Štědrého dne U objednávek které nám dojdou do 19.12.2022 do 23:59 a u objednávek, které budou zaplaceny převodem do 19.12.2022 do 23:59 g... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. Pravidla spotřebitelské soutěže www.vanocnilucernicky.cz 2022
Pravidla spotřebitelské soutěže www.vanocnilucernicky.cz 2022

A máme tady naší pravidelnou oblíbenou vánoční soutěž ;-) Pravidla spotřebitelské soutěže www.vanocnilucernicky.cz 2022

Soutěž probíhá od 02.01.2023 (01:30 hod) do 09.01.2023 (24:00 hod.).

Výhrou je jedna sada lucerniček (barevná nebo bílá okénka dle výběru výherce) s napájecím adaptérem.

 

 • Účastník soutěže musí přidat „like“ a vlastní komentář k příspěvku o vyhlášení soutěže na Facebookové stránce naší společnosti Facebook Vánoční lucerničky do svého příspěvku vloží foto (maximálně 3 fotografie do případné koláže) svého vánočního stromečku (minimálně jednu fotografii). Abychom zabránili nelegálnímu stahování fotografíí z internetu musí být na stromečku umístěný papír s textem“ SOUTĚŽ LUCERNIČKY“, nebo můžete papír před stromečkem podržet rukou.
 • Svůj vložený příspěvek účastník také označí přidáním „like“.
 • Příspěvky vložené mimo (například na hlavní zeď, nebo do zprávy) komentáře soutěžního příspěvku nebudou zařazeny do soutěže a to bez upozornění!
 • Účastník soutěže musí přidat „like“ Facebookové stránce naší společnosti (tak, aby se stal fanouškem naší Facebookové stránky).
 • Výherním se stává příspěvek, který do 09.01.2023, 24:00 hodin obdrží nejvíce označení „like“. (pořadatel pořizuje o počtech like screeny obrazovky z důvodu prokazetelnosti počtu like). Je na Vás, jak pozvete Vaše přítelé, aby Vašemu foto příspěvku dali „like“
 • Výherce vyhlásíme na zdi a označíme ho poud má tuto možnost povolenou.
 • Za sdílení našeho příspěvku a naší stránky budeme rádi, není to však žádná podmínka v účasti soutěže.


Pořadatelem soutěže www.vanocnilucernicky.cz 2022 (dále jen „Soutěž“) je DAMAPEK, s.r.o., IČO: 06104738, se sídlem Legerova 1830/44, 120 00 Praha 2 - Nové Město, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 275864 (dále jen „Pořadatel“).

Soutěž není žádným způsobem provozována, nebo sponzorována společností provozující platformu Facebook (Meta Platforms Ireland Limited) se sídlem 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Ireland VAT Reg. No. IE9692928F (dále jen „Facebook“). Facebook za tuto Soutěž neručí. Informace o Soutěži poskytuje Pořadatel nikoliv Facebook. Všechny dotazy, komentáře, stížnosti, ohledně Soutěže musí být směřovány Pořadateli, nikoliv Facebooku.

Účastník Soutěže musí být osoba starší 18 let s pobytem na území ČR, nebo SR. (výhra nemůže být zaslána do jiného státu). Soutěže se nemohou účastnit výherci předcházejících ročníků této soutěže.

Výhercem se stává osoba, která splnila podmínky soutěže a bude mít nejvíce označení „like“ svého soutěžního příspěvku v uvedeném období konání soutěže.

Informace o GDPR /ochraně osobních údajů: Pokud fyzická osoba lajkuje, nebo komentuje (svobodně, bez nějakých finančních odměn) příspěvky zobrazené na Facebooku, tak je to pouze na dané osobě a následné vymáhání si úprav odvolávajících se na platný Zákon ochraně osobních údajů, zde nemá opravánění. Tedy svojí účastí v soutěži dáváte dobrovolně souhlas se zpracováním Vašich údajů uveřejněných na Vašem Facebookovém profilu.

Úplná pravidla naleznete také na našem webu: https://www.vanocnilucernicky.cz/soutez-2022

  

 

 

Do Vánoc zbývá

 • dnů
 • hodin
 • minut
 • sekund
© Copyright 2017 – 2023 DAMAPEK, s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz